Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen márkájú mountain...

Milyen márkájú mountain bikeokat tartotok a legjobb ár/érték arányúaknak?

Figyelt kérdés
Épp bringa vásárlás előtt állok és szeretném megkérdezni tőletek,hogy mely márkákat tartjátok jó ár/érték arányúaknak és hol érdemes megvenni azokat?Gondolkodtam használ gép vásárlásán is.
2014. febr. 10. 10:06
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Az én környezetem is hülyének néz,hogy 100ezer forint körül nézek bringát és nem tudom velük megértetni,hogy egy jó monti olyan 300 körül mozog leginkább és persze a határ a csillagos ég.Az én igényeimet egy 100ezres vas kielégítené,főleg használtba.
2014. febr. 14. 11:19
 22/31 Ice-T ***** válasza:
Azért néznek hülyének, mert őket nem érdekli a kerékpározás, illetve nem ismerik ennek a sportnak a technikai hátterét, fogalmuk sincs arról, hogy egy minőségi kerékpárral milyen érzés tekerni, mit nyújt, ellenben a tescos gagyibike-al. Nem érdemes velük foglalkozni. :) Engem is hülyének néztek amikor 600 ezerért vettem All mountain mtb-ot. Aztán amikor az egyik ilyen ismerősöm kipróbálta jános hegyen, tátva maradt a szája, hogy ja ez ilyen is lehet, hamar megértette, mi a különbség , alig akarta visszaadni. :)
2014. febr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Ice-T ***** válasza:
A 100 ezer ft-os gépre már úgy néznek, hogy az valami verseny bringa, közben, egy átlagos hobbi kerékpár. Kb ott kezdődik újban az elfogadható minőség.
2014. febr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Igen,tegnap néztem is újba ezen az áron MTB-t,de nem igazán jött be,ezért gondoltam a használtra.Azokat is vadászom már egy ideje és végül is,ha kifogja az ember,akkor elég ütős vasat is ki lehet fogni.
2014. febr. 14. 11:40
 25/31 Ice-T ***** válasza:

Ha egy 130-ig elmennél, akkor ezt ajánlanám: [link]

hidraulikus tárcsafékkel, ez egy nagyon jó ár/érték arányú, minőségi, német mtb.

Használtban ebben a kategóriában nagyon körül kell nézni, mert a legtöbb gép le van harcolva, hidd el könnyen át tudnak vágni. Vigyél magaddal egy láncnyúlás mérőt, ilyet kerékpár boltokban szoktak árulni, max 1000 ft. Ezzel meg tudod állapítani egy pillanat alatt, hogy a lánc le van e nyúlva, ha igen, akkor például egy alig használtnak, vagy keveset használtnak hirdetett kerékpárnál rögtön látod, hogy az eladó valótlanságot állít, ugyanis a lánc pár ezer km után szokott megnyúlni. Ilyen esetben egy azonos típusú fogaskeréksor és lánc árát már le is alkudhatod, mivel azt cserélheted is ha megveszed a kerékpárt. De ezen kívül még nagyon sok ponton át tudnak verni, szóval résen kell lenni, az évjáratokkal is szeretnek füllenteni. Simán 10 éves kerékpárokat hirdetnek alig használtnak, meg pár évesnek.

2014. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Nem könnyű döntés. Most összeraktam egy olyat,amit igazán szeretnék és elszörnyülködtem az áron :)

Maradok inkább a földön :)

2014. febr. 14. 14:37
 27/31 Ice-T ***** válasza:
Egy komoly gép nem olcsó mulatság, de ha valaki valóban ki is használja, akkora élmény, hogy egy percig nem fogja azt gondolni, nem érte meg az árát. :)
2014. febr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Igen,ezzel én is így vagyok,csak sajna a keret behatárolt :)
2014. febr. 14. 15:35
 29/31 A kérdező kommentje:

Sajna a Magellan leharcolt volt :(


De kár érte.

2014. febr. 14. 18:42
 30/31 anonim válasza:
Nekem is Magellán van :D felül oda van írva hogy hydra, anno 70ér vettem. Viszont nem vittem a telót szervízbe és nem nyomódik le nagyon ( alig moccan).
2014. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!