Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A Myprotein és MHN után mi a...

A Myprotein és MHN után mi a legjobb ár/érték arányú fehérje?

Figyelt kérdés
Hasonló fehérjét keresek mint a Myprotein (semmi felesleges szénhidrát, hasonló árkategória) viszont rendelésre nincs lehetőségem, szóval csak helyben tudom megvenni. Tudnátok mondani ilyet?
2013. okt. 30. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
mit értesz helybe alatt?
2013. okt. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy body-s boltokba, én speciel debreceni vagyok.
2013. okt. 30. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem igazán, ennél csak drágább van.
2013. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyurcsik ***** válasza:
Myprotein a legjobb ,ettől nem kell jobb!
2013. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
saxx, és az melyik lenne?
2013. okt. 31. 21:50
 6/6 anonim válasza:

Pl. ez:

[link]

Megfelelő edzés, és étkezés mellett, idővel meglátni majd a hatását. (Ismerősömön tapasztalom) (Kizárólag vízzel idd a fehérjét) Tanúsíthatom, hogy a kókuszos-csoki, és a fahéjas-vaníliás ízű finom. (Ezt a kettőt kóstoltam még csak belőle) Oldódása is jó!


Ha kicsit több pénzed van, akkor akár ez is jó választás lehet.

[link]

Oldódása jó. Ízre, ízlés kérdése. (Nekem trópusi puncsos van, a többit még nem kóstoltam)Hatásra is jó, csak én két dologban is hibáztam ezideáig. (Tejjel ittam, és nem ettem egy nap megfelelő minőségű és mennyiségű ételt.)

Az egyik legjobb "valós fehérjetartalmú" fehérje ez.


Itt a cikk róla:

[link]

2013. nov. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!