Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit jelent az, ha egy elektrom...

Mit jelent az, ha egy elektromos kerékpár rásegítős? Hogyan működik? Mennyi időnként kell tekerni?

Figyelt kérdés
Normális az, hogy ha folyton leáll a motorja ha nem tekerem kb. negyed percenként? Hogyan lehet elérni, hogy folyamatosan működjön? (még csak rövid távon próbáltam ki)

#kerékpár #elektromos #rásegítős
2014. febr. 11. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy mikor hajtod csak akkor segít rá a hajtásra.Nem full elektromos aminél csak húzod oszt megy.
2014. febr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elmesz az auchanba es veszel egy gazkaros kinai elektromos bicot 90ert ami jo 1-2honapig
2014. febr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nagyapám már 3 éve napi 10km-t tesz meg a kínai vacakkal, mondjuk az aksi már nem az eredeti, az tényleg meghalt 2 hónap alatt...

De igen a rásegítős motorra, rá kell segíteni ez a lényege,

2014. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azert az auchant ne szidjuk mert vettem ott nemreg egy ossztelos biciklit meg szeptember vegen es most a hideg miatt nem hasznalom jo ideje kb oktober vege ota, de nagyon bevalt. az uthibaknal nagy segitseg a teleszkop es gyors is 21 sebesseg van benne. szoval lehet az elektromos bicikli nem a legjobb de arulnak jo minoseget is olcson csak figyelni kell az akciokat!
2014. febr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
azok az összrugós förmedvények csak az aranyereseknek valóak nem jó az semmire minőségnek meg főleg nem lehet nevezni főleg 3hónap használat után...
2014. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
sőt 1 hónap még rosszabb... majd 1 év használat után próbálj róla jókat mondani... nem fogsz, mert nem húzza addig...
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokfajta elektromos rasegitesu kerekpar letezik, mindenfele rondabbnal-dromedarabb megoldasokkal.

Egyetlen egyet talaltam idaig, a BiondoBike forgalmazza, de csekely 1,5 millka (beszerelve).


Dongo motor is letezik mar az osidok ota.


De ezzel az erovel mar egy jo robogot is vehet az ember, hiszen a kerekparozas lenyege ugy is elveszik ezekkel a rasegitesekkel.

2014. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ezt majd 80 évesen mondd:) de fiatalok tényleg nem tudom minek vesznek ilyet. de vannak robbanómotoros biciklik is kb egy árban az elekrtomossal, de az legalább nem rásegítés.
2014. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!