Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kormány a jobb?

Melyik kormány a jobb?

Figyelt kérdés

Egy single speed kerékpár büszke tulajdonosa vagyok már lassan egy éve, és ráuntam az eddigi "majdnem egyenes, szokványos" kormányomra.

Le szeretném cserélni egy kos vagy bullhorn-ra. Melyik kényelmesebb? Nem szeretnék új fékeket venni, a kos(visszagörbülő)-re rá tudom majd rakni az eddigi fékeket?



2014. febr. 23. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
ha nem bilincses, akkor se a kosra, se a bullhornra nem fogod tudni rarakni...
2014. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy valtozik a kormany alakja, annal tobb fogaspont van rajta. Ki-ki maga dontse el, hogy milyen poziciokra van szuksege a kulonbozo helyzetekben, de barmit is valaszt ... a megfelelo kiegeszitok csak is a preciz kezelhetoseget szolgaljak (szoval szerintem ne kokanyolj).


Kos kormanyon tobb fogas adodik, mint az elorehajlo bikaszarvnal.

2014. febr. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

bilincsesen kívül milyen van még?

ez a bilincses? www.bikepro.hu/custom/bikepro/image/cache/w1000h800m00/product/Alkatreszek/Spyral%20Energy%20csavaros%20nyeregcső%20bilincs%2031,8%20Fekete%20276-112-004.jpg

2014. febr. 24. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!