Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megbízható, tartós és nem...

Long Forgotten Son kérdése:

Megbízható, tartós és nem csilliókban mérhető áru új bicót keresek. Már megnéztem egy jó adagot, de nem vagyok túl nagy szakértő, épp ezért: VALAKI SEGÍTENE?

Figyelt kérdés

Az esetek 70%-ban aszfalton használnám,30%-ban becsúszna némi terep, de nem durván (főleg föld- vagy erdei út, kavicsos utacska, stb. )


Plafon: max 60 ezer


Példaként ezeket néztem meg, de ezek csak felvetések:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. febr. 25. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

egytõl egyig gagyi alkatrészekbõl összerakptt fostaliga 100 alatt nem kapsz megbízható biciklit és ez nem drága, mi magyarok vagyunk csóróak...

Esetleg ha mázlid van most szezon elõtt a tavalyi kollekcióból lehet találni 80-100 közé leárazott tavalyi, tavaly elõtti merida,kellys stb bringákat, de 60 ból új megbízható esélytelen.

2014. febr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jó ég milyen biciklik ezek?


Még a Gepida épphogy elmegy, de az se egy csúcs. Capriolo egy szerb tákolmány, a Neuzer pedig a magyar kerékpárgyártás legalját képviseli. A többi márka pedig annyira nevesincs hogy most hallottam róluk először. Ezektől a bicikliktől vásárlás után pár hét után a többség az aukciós oldalakon próbál megszabadulni az eredeti ár töredékéért és ezzel mindent elmondtam.

2014. febr. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Hello!


Nekem van egy Mongoose Rockadile ALX Pro-m kompletten eladó. Sürgős a történet így elég baráti áron kínálom. Érdekel esetleg?


Üdv!

2014. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Természetesen használt dologról van szó, viszont ha érdekel tényleg baráti áron adom.
2014. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenki ajánlatát: DE sajnos nincs 60 kilónál több lettám arra hogy cangát vegyek... így is szar a meló és nem fizet sokat ha most 80-ért vennék gépet nem is tudom miből ennék:)
2014. febr. 26. 10:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor spórolj meg vegyél használtat. Jóval olcsóbban kapsz jó biciklit használtan.

Nekem is egy több, mint 20 éves biciklim van. Igaz az alkatrészek egy része tavaly lett cserélve.

Műszakilag tökéletes állapotban van. Használható terepen is és nem szoktam vele finomkodni.

Mi kell még?

És az egészet nem tudnám szerintem eladni 60e-ért. Pedig még XT-s alkatrészek is vannak rajta. Mondjuk nálam ott kezdődik a dolog, hogy gagyi alkatrészt eleve nem veszek rá.

2014. febr. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!