Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hibrid patentpedál előnyös...

Hibrid patentpedál előnyös vagy hátrányos a nomrál patenthez képest?

Figyelt kérdés

Olyan pedál ez aminek egyik fele SPD patent a másik csak platform.

Olyanoknak szánják akik tekernek becsatolva megfelelő cipőben meg tekernek "csak úgy".

Vajon jó egy ilyen pedál? Vagy a gyártók csak saját magukat köpik szemen ezzel? Hiszen mit pofáznak a gyártók?

Patentés becsatolás, mert az növeli a hajtáshatékonyságot, csökkenti a balesetet nem csúszhat le a láb stb

És akkor itt egy ilyen pedál.

Akinek van SPD cipője az minek akarna platformon tekerni?


2014. márc. 15. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:

sztem is total baromsag...

vagy ez vagy az.. utcai cipot hasznalva zavar az spd oldal vagyis figyelned kell meik oldalt van a pedal platfolm oldala es forditva

2014. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez azoknak jó szerintem, akik nem szeretik a klipszet de hatékonyabban akarnak tekerni és sűrűn meg is kell állniuk hirtelen.(például amikor sok a gyalogos én platformon tekerek mert előfordult már hogy szó szerint fellöktek)
2014. márc. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyannak is jó, akiknek a kerékpár a közlekedési eszköz, és nem mindig előnyös spd cipővel menni.
2014. márc. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így van, szerintem a harmadik válaszoló által írt a fő felhasználási terület. Én használom sportolásra és közlekedésre is a biciklimet, és amikor lehet, spd cipő van rajtam, de néha szandálban megyek vagy túracipőben. Ilyenkor praktikus lenne a féloldalas pedál, de nekem nem olyan van, ami elég kényelmetlen.


A megfordítás annyira nem nehéz, aki ilyet használ, rutinszerűen megfordítja, oda se figyel. Nekem olyan van az egyik biciklimen, aminek törött az egyik oldala, és azt is mindig át kell fordítanom.

2014. márc. 17. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!