Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Országútisok! Szerintetek...

Országútisok! Szerintetek elfogadható ez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most vettem egy Merida outit, de szeretnék hozzá egy lampre-merida csapatmezt is mert kicsit furcsán nézek ki rajta szerintem Cannondale felirattal. Nézegettem Ebayen a mezeket és megláttam Rui Costa világbajnoki mezét és mit ne mondjak ku**a jól néz ki, viszont nem tudom a többi biciklis mit gondolna arról, hogy egy nem is az élbolyban tekerő világbajnoki csíkokat hord.

Szerintetek elfogadható, vagy lenéznétek érte?


2014. márc. 17. 20:47
 1/2 anonim válasza:
Én a turkálóban szoktam venni 100-200 forintokért, van raiffeisenes. asicsos meg valami svájci csapatmezem meg ilyen tour de suisse-s, ezekben tekerek.
2014. márc. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sport, nem pedig divatbemutató, senkit nem fog érdekelni csak a pózereket és a melegeket érdekli mi van rajtad. Te melyik vagy?
2014. márc. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!