Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A balos SPD pedálban a stopli...

A balos SPD pedálban a stopli mozog (de a jobbos jó). Mi lehet a hiba? Többi lent!

Figyelt kérdés
az volna a problémám, hogy a balos spd pedálom valahogy rosszul illeszkedik a stoplival, ami vadonat új. Nem a stoplival van a gond, mert a jobb pedálba meg tokéletes. Az egész cipőt tudom picit mozgatni jobbra-balra és fel-le (és nem csak a sarkam) , ami elég idegesítő és kényelmetlen menet közben, pláne hogy a jobbos meg jól működik. Valaki valami ötlet ???

2014. márc. 18. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
A pedálon szokott lenni rugóerő beállító csavar, azt tekergesd. Gyárilag is lehet különböző a két pedál beállítása. Amiatt, hogy az ember általában mindig ugyanazzal a lábával lép csak ki megálláskor, gyakori, hogy az egyik stopli jobban kopik és lazább lesz, de ez nem új korában, hanem pár év múlva megfigyelhető.
2014. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az imbuszosat tekertem, kipróbáltam úgy is, hogy maximum erősségen volt, de így is ugyanúgy, ugyanakkora az a bizonyos mozgás, ami nem kéne.
2014. márc. 18. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor el is lehet benne törve a rugó, vagy ilyesmi. Mondjuk nekem egyszer úgy is volt ilyen, hogy a cipőn volt meglazulva a stopli, azt is ellenőrizd, mert más tünete nincs. Ha már minden variációt kipróbáltál (bele tudsz lépni a jobb cipővel a bal pedálba is, tesztképpen), és úgy találod, hogy rossz, akkor vissza kell vinned garanciális cserére vagy javításra.
2014. márc. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!