Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért fájtak ennyire a combjaim?

Miért fájtak ennyire a combjaim?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk egy kerékpártúrán,ami hosszabbra sikeredett,mint amennyit általában bringázni szoktam,60km tettünk meg minimális szünetekkel. A végefelé már kezdtem érezni,hogy fájnak a combjaim,és utána mintha kést vagdostak volna bele,annyira kellemetlen volt. Ejszaka is éreztem,de csak időnként. Mikor felálltam alig birtam lábra állni,reggelre,meg mintha elvágták volna,megszünt minden tünet. Mi lehetett ez?
2014. márc. 30. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Katabolikus állapot
2014. márc. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
jött a kalapácsos embör,és rácsapott a lábodra...
2014. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítsd magasabbra az ülést, hogyha magasabban ülsz jobban eloszlik a terhelés a lábadon és nem csak a combod fog dolgozni.

Ülésmagasságot úgy tudod helyesen beállítani hogy olyan magasra emeled az ülést hogy ha sarokkal lépsz a pedálra teljesen nyújtva legyen a lábad.

2014. ápr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2014. ápr. 19. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!