Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik az a sport, amitől a...

Melyik az a sport, amitől a lehető leggyorsabban izmosodnak a combjaim?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, és nem vagyok igazán formás, ezért szeretném, ha legalább a combom izmosabb lenne, és így egy kicsit formásabbnak tűnnék. Hízni nem tudok, pedig sokat eszek. Egy kicsit a karomra is szeretnék hízni/izmosodni, de leginkább a combomra, és ha lehet nem kondizással, hanem olyannal, amit otthon, vagy sulis szakkörökön lehetne végezni. De ha nincs olyan, akkor jó a kondi is...
2013. aug. 26. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat kell enni, hanem normális tápanyagokat bevinni a szervezetbe.

Combra meg súlyzós edzés és tömegnövelő étrend kell.

2013. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen az a tömegnövelő étrend? amúgy 15/l vagyok..
2013. aug. 26. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Súlyzóval guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, lábgépek.

+ tömegnövelő étrend.

De mindenre eddzél rendesen.

2013. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch). Nőknek 3-4g x ttkg ch.

Ezekből kellene leginkább összerakni: 

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg. 

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség. 

zsír: omega3, lenmagolaj. 

2013. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!