Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit érné meg jobban csinálni?

Mountec kérdése:

Mit érné meg jobban csinálni?

Figyelt kérdés
Melyik érné meg ha építenék egy bringát vagy megvenném ugyanazt a bringát amit építenék?
2014. ápr. 5. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha leírod akkor segítek de lehet valami kis roncsot össze dobsz oszt vége
2014. ápr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát olyan 100-110 ezer forintos biciklire gondoltam amit építeni akarnék vagy venni ha építenem nem pont ugyanazokkal a gyári alkatrészekkel
2014. ápr. 5. 21:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenért be kell menj az üzletbe és megvedd a polcról akkor biztosan sokkal drágábban jössz ki belőle. Ilyen kategóriában nem igazán éri meg építeni, olyan sok modell van, hogy biztosan találsz közülük neked megfelelőt.
2014. ápr. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előző hozzászólóval. Csak akkor éri meg építeni, ha pl. Bikemag aprón hozzájutsz újszerű alkatrészekhez olcsón.
2014. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de milyen lenne a gyári bicó és le írod az alkatrészeket? akkor tudok segíteni
2014. ápr. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Magellan Polaris disc v-fékesre gondoltam amit építenék.
2014. ápr. 5. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem fontos építeni a gyáriban csak a villa az amit le kellene majd cserélni szerintem (Magellan Polaris Deore Disc) én ezt néztem mert láttam mást
2014. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!