Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A biciklimen tárcsafék van de...

A biciklimen tárcsafék van de az első vmiért nemfog v legalább is nagyon gyengén. Már volt fékbetétcsere meg minden. Mit tudnék csinálni vele h jobban fogjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 12:44
 1/9 anonim válasza:
szerintem amikor meg akarsz állni harapj rá a tárcsára tuti beválik ;)
2010. máj. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösszxD
2010. máj. 26. 13:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy ügyes autószerelőnek,az enyémet is az tette rendbe.
2010. máj. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Talán egy bicikliszerelőhöz jobb ötlet lenne elvinni, nem?
2010. máj. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már volt bicikli szerelőnél akk volt fékbetét csere meg minden de így se jó. V csak kotatni kellene mert a hátsóval semmi baj de eleinte az se naon fogott.
2010. máj. 27. 20:10
 6/9 anonim válasza:
Akkor lehet a fékkarral van a baj.
2010. máj. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 sztyopinger válasza:
0%
Cserélj bicót, a BMX jó lesz neked, és ne száguldozz! Sötétedés után pedig viselj láthatósági mellényt!
2010. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hello. Nézd meg hogy a bowdened nincs e "félig" elszakadva..ugyanezt a bowdenházzal is...a bowdenfeszességet is nézd meg...a fék rugója...bowdenrögzítő csavar... kb ennyi
2012. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem is elosszor csak v fékes biciklieim voltak, kesobb vettem egy mechanikus tarcsafekes bicajt interneten. Nekem se fogott tul erosen, ezt turtem kb. 2 évig, utána rászántam magamat hogy valamit kezjek vele-állítgattam ossze vissza, késobb utánanéztem inerneten, es vettem 4 db minosegi fékbetétet 30 euróért (sk-bol vagyok) kb 1 hete, lassan bekopnak, es joval erosebb a fekezés már most is. És a beállítás tényleg nagyon fontos, pl: http://www.youtube.com/watch?v=1CzIJE7hxPk
2014. júl. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!