Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerómon Truvativ firex...

Maverick95 kérdése:

A kerómon Truvativ firex hajtókar van. A hajtókart fogó imbusz csavar mindig kilazul és elkezd lötyögni a hajtókar!?

Figyelt kérdés

nem a fogaskerék oldalán ,hanem a másik oldalon lévő hajtókart tartó imbusz csavarral van a gond.. és nemtudom hogy mit csináljak

egyszer már volt cserélve a csavar és most azt mondták hogy ez egész hajtókar csere lesz amit megnéztem és 30000 ft lenne alsó hangon

valahogy össze lehetne forrasztani? vagy van olyan zsírszerű anyag amivel ha bekenjük a csavar és a hajtókar között az ott betapasztja végleg? kérlek segítsetek!


2014. ápr. 17. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Én azt csináltam hogy beragasztottam. Ennek az a hátránya van, hogy ha hajtókar csere lesz később, akkor flexel kell levágni a hajtókart csavarral együtt, és az utána már használhatatlan.
2014. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát igen..sajnos ezzel tisztában vagyok ,de szerintem a keró felett hamarabb elmegy az idő, főleg amennyit használom és csak ennyi a gyenge pontja ..szóval valami strapabíró ragasztó kéne :D vagy valami forrasztó zsír,nemtudom:S de te milyen ragasztót használtál?
2014. ápr. 17. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

Egy napot kell várni a száradással, de utána jól megfogja.

2014. ápr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt odaragsztod, próbáld ki menetrögzítővel bekenni a csavart.

[link]

2014. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pont ugyanez a problémám. Ha még használod az oldalt kérdező, neked jó lett a menetragasztóval?
2015. febr. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen :) bírta 3 hónapig ,utánna teljes hajtókar csere lett belőle
2015. ápr. 20. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!