Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megéri beruházni duplafalú...

Megéri beruházni duplafalú kerékre?

Figyelt kérdés
Nem dirt és hasonlókra használnám, hanem inkább erdőbe kéne valami olyan amiben nem lesz 8-as. És még egy kérdésem: mi a különbség a duplafalú és a merevített kerék között? /MTB/

2014. ápr. 23. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:

A felnit szokás duplafalúra készíteni. Gyakorlatilag ma már nem is gyártanak más fajtát.

Jóideje bringázom, de olyanról még nem hallottam, hogy "merevített kerék".

2014. ápr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak tévhitet hallottam. És ugye V-fékekre is van duplafalú vagy az összes jó rá?
2014. ápr. 23. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Van V-fékre is duplafalú (vagyis hogy többnyire csak olyat gyártanak), lényeg hogy a perem legyen kialakítva fékezési felületnek, mert vannak olyan felnik, amik csak tárcsafékkel használhatók.
2014. ápr. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1:

Én anno 2004 körül vettem egy Merida trekking bicajt, azon nem volt dupla falú a felni, azóta a hátsót kicseréltettem dupla falúra, de az első máig szimpla falú. De ma már a 2 ezer Ft-os felnik is dupla falúak.

2014. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!