Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Btwin tribian 3 országúti...

Btwin tribian 3 országúti bicikli 120ezerért drága? Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
Akinek volt/van ilyen biciklie az írna róla véleményt? negatív/pozitív akármi!

2014. ápr. 24. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jó bringa.Nekem is ilyen van,habár még nincs sok kilóméter benne de eddig hibátlanul elvitt mindenhova.Mégcsak defektem sem volt (kb. 400 km. van benne eddig).

Igaz ami igaz a csupán 75-77 kg közt mozgó súlyom ellenére, már van egy kis nyilcas az elsőben de semmi olyan amit a fék egy kicsit arrébállításával ne lehetne figyelmen kívül hagyni.Habár ezt inkább a magyar utak minőségére írnám(ha 60-al lefelé belehajtassz egy nem kis kátyúba -mint én- akkor talán csak a legdrágább kerekekbe nem kerül 8-as).A lánc néha leesik, de csak ha nem hinoman váltasz.És hacsak nem sűrgős általában ősz végén, de lehet, hogy máskor is szokott lenni akció(100.000 FTért viheted)a dunakeszi decathlonban vagy máshol is.Többet olvashatsz itt:

[link]

2014. ápr. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tisztázzuk, nem szrretnélek bíztatni a megvásárlásàra országutira minimum a dupláját kell költeni és ez nem véletlen, de ha ragaszkodsz ehhez az árkategóriához, akkor ár/érték arányban a legjobb választás, de ha nem értesz tökéletesen a bringákhoz, vagy nincs szerszámod megvásárlás után told be egy szervízbe, egy igaziba átvizsgálni, mert a decatlonos srácok nincsenek a hejzet magaslatán nem mindig húznak meg minden csavart...
2014. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát nem akarok többet költeni 120nál és nem is akarok egy nagyon komoly gépet, de kipróbáltam decathlonba és nagyon megtettszett. És értek is a biciklikhez persze nem mester fokon.
2014. ápr. 25. 15:40
 4/11 A kérdező kommentje:

[link]

erről lenne szó.


és kb milyen testmagasság és süly alkalmas ehez a biciklihez?

2014. ápr. 25. 15:43
 5/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


a kettő között mi a külömbség?

azt látom h az egyik fékváltós... melyik a jobb és mért?

2014. ápr. 25. 15:46
 6/11 anonim ***** válasza:

#1

A lánc azért esik le, mert nincs jól beállítva a váltó (első? vagy hátsó?) vég állása. Egy rohadt egyszerű művelet, de bármelyik kerékpár boltban megcsinálják neked.


Kérdező:

Jó bicó nekem is ilyen van, még februárban vettem, azóta 900km van benne. Problémám nincs vele, belépő szintnek tökéletes.

A triban 3A és 3 között az a különbség, hogy a 3 régebbi, de sokkal jobb mint a 3A, de sajnos már újonnan nem kapható. Olcsóbb is volt, microshift helyett shimano váltóval, és karbon villája volt. A 3a -nak microshift váltó, alu villa és drágább is.

2014. ápr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

és a 3 mért jobb mint a 3a?

bocsánat hogy ennyit kérdezek de kiváncsi vagyok.

2014. ápr. 25. 20:56
 8/11 A kérdező kommentje:
aki irt mindenkinek 3a van?
2014. ápr. 25. 22:00
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem 3a van.

És a 3 azért jobb mert karbon villás.de ezt már leírták az előbb.itt még van összehasonlítás:

[link]

[link]

2014. ápr. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon primitív bringa. Nem ajánlatos megvenni.
2014. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!