Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » B'TWIN márka mennyire megbízha...

B'TWIN márka mennyire megbízható? Decathlonban adnak viszonylagosan olcsón efféle bringákat és már jó pár használtat a kereskedők is árulnak.

Figyelt kérdés

Egy trekking és MTB változat

[link]

[link]


2014. máj. 1. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
40e forintert MTB NINCS. Ha ennyiert aruljak, az hulladek. Konyorgom, egy sima Schwinn noi bicikli 50 rugo volt evekkel ezelott, szerinted mibol van az a MTB? Spiaterbol, muanyagbol, egy ev alatt nullazod, ha aszfalton kivul mesz vele.
2014. máj. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a 2. linkedet vettem meg októberben, hogy télen a só ne az outimat egye... egész télen nyúztam, olyan 1500-1700km-lehet benne, az ég világon semmi baja nincs, egy láncszakadásom volt az első héten, de az azért, mert ha bemegyek egy boltba mindig mikor már áll a bringa elhajtom a váltókat, ha esetleg felpattan valaki, akkor meg se tudjon moccanni... aztán valahogy elfelejtettem, és eltéptem a saját láncom... láncszétszedővel összeraktam, azóta sincs baja.

igazából szeretnék róla rosszat mondani, mert tisztában vagyok vele, hogy egy ócska vacak, és rajta ülve belátható, hogy ég és föld egy rendes minőségi bringa közti különbség, de amire vettem, azt kiszolgálja, sőt még többet is.

2014. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Évekig használtam egy hasonló bringát gond nélkül. Azért venném az olcsóbbat mert talán nem annyira akarnák ellopni.

2014. máj. 5. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!