Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hova lehetne Budapesten...

Hova lehetne Budapesten biciklizni menni egy párnak?

Figyelt kérdés
Azt gondoltuk, hogy ketten elmegyünk biciklizni mert mindketten szeretjük az efféle mozgást, ám a párom fél a forgalomban. Én tapasztalt vagyok, de nem akarunk a körúton menni. Köszi a válaszokat! :)
2014. máj. 2. 10:17
 1/3 anonim válasza:
Menjetek a Római-partra. Az szép, nincsenek nagyon autók. Ha lelkesek vagytok, akkor eltekerhettek Szentendrére onnan. Nézd meg googlemap-en, hogyan juttok oda, keressetek bicikliutakat, vagy kevésbé forgalmas utakat. Nem tudom, merre laktok pontosan, így nem tudok tanácsot adni. Ha nagyon féltek, akkor egy darabon tolhatjátok is a biciklit, esetleg nem tudom, fel lehet-e vinni BKV-hajóra. Az megáll a Rómain, ha jól tudom.
2014. máj. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

[link]


Mondjuk az is kérdés mi a cél és honnan indulnátok?

2014. máj. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hú köszi a válaszokat! :) amúgy bp 8 kerületben lakunk mindketten
2014. máj. 2. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!