Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek mennyit érhet egy...

Szerintetek mennyit érhet egy Csehszlovák Favorit országúti bringa? Nem mentek vele még 50km-ert se. Minden alaktrésze eredeti kivéve a gumik és a nyereg.

Figyelt kérdés
Én olyan 50e forintra saccolom.
2014. máj. 5. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos a mennyit ér és mennyit kapsz érte nem ugyan az :) 15-20 nál többet nem adnék érte.
2014. máj. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel a ténnyel csak amikor használt bringákat nézek akkor normálisat nem igen látok 30e alatt ezért merem többre értékelni.
2014. máj. 5. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg annyira pöpec állapotban van, akkor pucold le úgy, hogy csillogjon-villogjon. Úgy talán, mint kuriózumért elkérhetsz többet.
2014. máj. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon elmúlt az idő a Favorit felett. A váltórendszere rettenetesen kényelmetlen. A fékkarok elhelyezése teljesen rossz. Aki outi bringát vásárol az már komolyabbat szeretne. Szerintem 20K-t kaphatsz érte, de nehéz lesz rá vevőt találni.
2014. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha jó állapotban van, 20-30 közt gyorsan el szokták vinni, sok 30-40 köztinek szép emlékeket idéz, relatív sokan keresik felújításra...
2014. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!