Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogyan lehet Fixiből országúti...

Hogyan lehet Fixiből országútit csinálni?

Figyelt kérdés

Mi kell hozzá?Nagyjából képben vagyok,kell egy első/hátsó váltó , két fékkar,bowden,fékfelületes felni,fogaskoszorú és váltós hajtókar.Igazából a kérdés,hogy külön agy kell hozzá,vagy jó ez is?


link: [link]



2014. máj. 6. 23:00
 1/5 Alex Fly ***** válasza:

Megpróbálhatsz rátekerni egy menetes racsnit, de valószínűleg át kell hézagolni az agyat. És akkor már a felnit is középre kezz húzni.

Egyszerűbb az új agy, és akkor már lehet kazettás is, nemcsak menetes. Persze a papucstávolság beleszólhat...

2014. máj. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve, ha csúszópapucsos a váz, akkor a hátsó váltóval is akadhat gondod. Bár létezik tengelyre rögzíthető verzió, azért az elég ramaty.
2014. máj. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
váztól is függ, lehet, hogy hely simcs a racsnihoz, csak ha szétfeszíted és eõszakkal betuszakolod, harendes fixi váz, akkor soha az életben nem lesz outi mert teljesen más vázgeometria...
2014. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A képen látszik hogy az agyon van egy üres menet,amire lehet egy racsnit rakni,de nekem váltós kellene.


egy 2013as csepel pályavázam van.


Én egy váltós outit szeretnék csinálni,szóval akkor szerintetek alapjáraton egy új agy kellene,amihez egy váltót fel lehet tenni,ugye?meg persze új váltós hajtókar ésatöbbi

2014. máj. 7. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
annak a villájába nem fog beférni egy új váz kellene, vagy kompromisszumos megoldás és agyváltó, de egy általam értelmesnek tartott agyváltó árából kapnék egy belépõ kategóriàs outit...
2014. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!