Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek szexi egy 22éves...

Szerintetek szexi egy 22éves lányon egy kerékpáros sisak (kerékpártúrán)?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 23:12
1 2
 1/20 anonim válasza:
Ha csinos a csajszi akkor igen :-)
2014. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 savanyújóska ***** válasza:
Szerintem hasznos. Kerekparturara nem a hajadat simogatni megyunk, es ha barmi van, jol johet...:D Nyilvan ha laposon mentek alsobogyoropusztai mezokon, akkor annyira nem fontos, de hegymenetben, es kozuton erosen javallom.
2014. máj. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
miért lenne szexi? ennyi erővel a világitós mellény is:D am én sose voltam ezeknek a hive az embereknek vesznek valami gagyit semmi bevizsgálás semmi erősség bár ha őket ez megnyugtatja vagy ezek mire vannak kitalálva? ne szóljatok le én pályán használt bukokrol meg dh ra valokkal vagyok "tapasztalt"
2014. máj. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 tkodit ***** válasza:
100%

Ki nem sz.rja le, már ne haragudj???

Nem azért veszed fel, hogy szexi legyen, hanem hogy megvédje a koponyád. Egy szépen ringó fenék, egy aranyos mosoly, jó humor lehet szexi, de a bukósisaknak tudtommal nem feladata, hogy felálljon tőle a pasik farka.


Mindenkinek jogában áll felszínesnek lenni, mondjuk ez is igaz.

2014. máj. 9. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
a sisak azért kell, hogy megvédje a koponyát, és benne az agyat. Szóval neked nem fontos, nem is kell viselned, mert nem szexi.
2014. máj. 9. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

egy szexi csajnak biciklin ülve egy pasi sem a bukósisakját nézi, hanem a fenekét, ahogy minden egyes úthibán megrezdül... gyönyörû...

Egy ronda csajon meg tök minde1 mi van, az ronda marad...

2014. máj. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet ilyen retardált kérdést feltenni?
2014. máj. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Wadmalac ***** válasza:
100%
Űrsétához nem gáz űrruhát felvenni?
2014. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Atisbe válasza:
Igen igen csak helyeselni tudom azokat akik azt mondják hasznos s minden területen,lapos hegyes stb.nem kell hegynek lenni h jol beüsd a fejed.és a sisak nem tanga hogy sexy legyen
2014. máj. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!