Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nők és a kerékpáros bukósisak?

Nők és a kerékpáros bukósisak?

Figyelt kérdés
A lófarokba kötött hajamra nem megy rá teljesen, ha nagyobb a sisak lötyög, ha kiengedem a hajam megsülök.

2012. jún. 23. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Minek az?
2012. jún. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
miért hiszik a nők, hogy mindenre megoldás egy lófarok?
2012. jún. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugy csinalom hogy kiengedem a hajam es ugy fesulom h csak a hatamnal legyen. Felveszem a sisakot es ugy copfba kotom minel lejjebb.
2012. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én be szoktam fonni.
2012. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Igaz, hogy fiú vagyok de fél méteres hajam. A tarkómnál fogom össze, úgy nem zavar a sisak.

Elsőnek: én Pesten lakom, a KRESZ-t betartva nem a járdán biciklizek, és kellett már használnom a sisakot amikor az autós úgy gondolta miattam nem érvényes a stoptáblája. Valamint ha kifogsz egy kötekedő rendőrt akkor megbüntethet mivel elviekben kötelező a sisak biciklizéshez csak sokan nem tartják be ezért nem foglalkoznak vele.

2012. jún. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mert a rendőr aztán foglalkozik vele, hogy ki mit tart be, téééényleg...

Azért "nem foglalkozik vele", mert nem kötelező csak ajánlott. Annyi a kitétel, hogy 40km/h-nál többel nem mehetsz.

2012. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azért ne'adj Isten esésnél inkább a sisak törjön össze mint az ember koponyája...
2012. jún. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én vagy összefonom, vagy lazábban kötöm lófarokba a tarkómnál (aztán mikor leveszem a sisakot, újra megszorítom), vagy ugyanígy a tarkómnál csinálok kontyot egy vastagabb gumival (ezt is meg kell lazítani kicsit, hogy a "gombóc" ne szorosan a tarkómon legyen, hanem lógjon kicsit). Ha ki van engedve, azzal az a gond, hogy nem tudok jól hátranézni, egyébként a menetszél hűtené eléggé.
2012. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#5: nem kötelező a sisak a kresz szerint. Egyetlen sisakkal kapcsolatos KRESZ szabály létezik, mégpedig a lakott területen kívüli megengedett sebesség, ami sisakban 50 km/h, sisak nélkül 40 km/h.
2012. jún. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én a tarkómon kötök egy laza kontyot, vagy összefonom :)
2012. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!