Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 26 x 1,95 méretű a gumiköpeny...

26 x 1,95 méretű a gumiköpeny a kerékpáromon! Mekkora belsőt kell vennem rá, mert elöl 26 x 1,50 és hátul 26x 1,95 van jelenleg és mindig le eresztenek, pedig nem lyukas sehol és a szelep sem ereszt?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Apró lyukat úgy találsz meg, hogy tál vízbe belehajtogatod a gumi egy részét, ahol bugyborékol ott a lyuk.


Ezek kb jó méretek, de emiatt nem szabadna leeresztenie.

2014. máj. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy állapítottad meg, hogy nem lyukas? Nekem egyszer volt olyan, hogy csak úgy találtam meg lyukat, hogy annyira felfújtam a tömlőt, hogy a duplájára vastagodott, és így nyomtam a víz alá. Elvileg olyan kis lyuk is lehet, amit nem találsz meg sehogy, ezen az antidefekt-folyadék segít.
2014. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
felfújtam a belsőt, víz alá dugtam és úgy szoktam megnézni, hogy lyukas-e, de kipróbálom azt amit írtál, hogy duplájára fújom fel és talán előjön valami lyuk!
2014. máj. 11. 23:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a belső anyaga porózus, azt nem fogod látni a lavórban, de lassan leereszt. Megoldás: kuka.
2014. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!