Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Női Cruiser kerékpárt vettem...

Női Cruiser kerékpárt vettem pár hete. Váltós, viszont rengetegszer leugrik másik sebességbe . , ami elég idegesítő. Meglehet oldani, hogy levetetem a váltót és sima egysebességes kerékpár lesz belőle? .

Figyelt kérdés

Ha igen, kb mennyibe kerülne a megcsináltatása? ( Szervizben) Nem akartam váltósat, de ez volt az egyetlen, ami jól nézett ki , nem volt egy electra ára , netről rendeltem meg.

Nagyon megköszönném , ha valaki esetleg pár szóban letudná írni, az átalakítás lépéseit.



2014. máj. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a váltót kéne megjavítattni. Egy több sebességes váltó hasznos dolog.
2014. máj. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már elvittem az itteni bicikli boltba , hogy csinálják meg... és ugyanolyan :S ezért gondoltam arra, hogy inkább levetetem nem bajlódok vele.


Egy nagyon kicsi városban lakunk, szóval nem sok lehetőségem van , más szervizt találni :(

2014. máj. 18. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy bringaboltban nem szüségszerűen dolgozik hozzáértő, szar ügy, de elképesztő tapasztalatok után mondom :(

Keress egy rutinos, hozzáértő bringás ismerőst, aki beállítja a váltót, jobban jársz.

2014. máj. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


De még mindig szeretném tudni, hogy kb mennyibe kerülne levetetni a váltót, vagy mennyire bonyolult munka ez ?

Én úgy gondoltam , hogy leveszik a váltót és kisebb láncot tesznek rá :D de meglepődnék , ha ez csak ennyiből állna :D

2014. máj. 19. 09:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Sima váltóhoz más fogaskerék kell, ami nem olcsó.
2014. máj. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!