Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A nyeregcsőre rögzíthető...

A nyeregcsőre rögzíthető csomagtartóra ha nagy táskát rakok, nem ér hozzá a kerekekhez?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne megoldani, hogy ne állandó legyen a csomagtartó, hanem könnyen lehessen le és felszerelni, és egy nagyobb méretű táskát rátenni, úgy h a kerékhez se érjen hozzá?

2014. máj. 23. 15:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen csodával személyesen még nem találkoztam, de azt nem értem, hogy miért fontos a könnyű leszerelhetőség? Ha van a vázon csavarszem, akkor egy fix csomitartó röhögve visz 10 kilót is.
2014. máj. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen csomagtartóm van:

[link]

ehhez lehet kapni külön kiegészítőt túratáskához:

[link]


Ha nem elég gyors a fel-leszerelés, akkor lehet kapni gyorszáras változatokat is, de nekem masszívabbnak tűnik a 4 csavaros rögzítés.

2014. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
van ára az már biztos :) de ez jó megoldásnak tűnik, bár a táska rá is kb ennyi, jobb lenne valami pénztárcakímélőbb példány ebből. köszönöm a segítséget.
2014. máj. 28. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!