Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt vegyem?...

Melyik kerékpárt vegyem? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy trekking kerékpárt venni, 2-t néztem ki.

CTM 2014 twister 2.0 vagy Kellys Alpina Eco c20



2014. máj. 25. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Te tudod, hogy mire kell konkrétan, mik a további terveid.


A CTM-en nagyobb az áttételezés, jobb aszfaltra hosszú távon, de gyengébb kategória a váltó (ezt nem olyan nagy összeg lecserélni). A nyeregcső gagyibb, a kormányszára emelhető, de sajnos hagyományos, és ha mondjuk egyszer akarsz bele venni valami rendes teleszkópot, akkor cserélned kell a csapágyat, kormányfejet.


A Kelly's-zel az a legnagyobb problémám, hogy menetes hátsó aggyal szerelt (nem kazettás, ami menőbb) és csak 42-es a nagytányér, ez nem trekkingre vall.


A többi meg leginkább csak esztétikai tényező.


Megnéztem a CTM kínálatát és szerintem a Bora 1.0 sokkal jobb vétel és kevesebb, mint húszezerrel drágább. (Nincsenek meg azok a hibái, amiket a Twisternél felsoroltam + egész emberi villa van benne)

2014. máj. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!