Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » App store-ban találok olyan...

Glanthor kérdése:

App store-ban találok olyan biciklis alkalmazást ami használható GPS illetve internet kapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan alkalmazást keresnék ami GPS és internetkapcsolat nélkül működik csak arra vagyok kíváncsi mennyit mentem, lépés számláló verziót már találtam de biciklizésnél azt nem tudom használni pontos eredményekkel. Válaszokat előre is köszönöm!

2014. máj. 28. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis hogyan tudná mérni a telefon a megtett utat ha se internet se műholdas követés nincs? Sehogy.
2014. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan miből tudná meghatározni hogy mennyit mentél?


Lépésszámláló még talán megoldható pontatlanul a gyorsulásmérővel, de a biciklinél semmilyen jellegzetes karakterisztikája sincs egy tekerésnek.


Egyébként a GPS használata nem kerül pénzbe, miért nem használod?

2014. máj. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Endomondo

nagyon fasza ;)

2014. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Endomondo GPS-alapú...
2014. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Runtastic, ha van GPS-es csak nem tudtad eddig, hogy ingyenes használni és Google Maps, ha nincs.
2014. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!