Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mért lötyög mindig a hajtókar?

Mért lötyög mindig a hajtókar?

Figyelt kérdés
Használtam vettem a biciklit mert az újra nem volt pénzem,és a bal hajtókart tartó csavar rozsdás volt elkezdett lötyögni,le esett a hajtókar és vele együtt a pedál is.Vettem hozzá új csavart ,meghúztam rendesen,de egy idő után mindig elkezd lötyögni,mindig újra megszorítom imbusz kulcsal és jó,de mindig kilötyög és ez így megy körbe körbe.Mit tudnék tenni ellene? Mindig rendesen meghúzom

2014. jún. 7. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lecserélheted a monoblokkot
2014. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És akkor megoldódik a probléma?
2014. jún. 7. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

rugós alátétet is tettél rá?

nem?

naugye.

2014. jún. 8. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az hol van?Megtudnád mondani?
2014. jún. 8. 16:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a négyszög tengely vagy inkább a hajtókar négyszög része deformálódott, akkor leginkább annyit tehetsz, hogy cseréled az egész hajtókart.

Máskülönben jól meghúztad a csavart? Mert egy sima imbusszal nem tudod rendesen, ahhoz erőkar is kellene. Alátét nem kell hozzá csak rendesen meg kell húzni és akkor garantáltan nem fog lejönni, feltéve, hogy nincs deformálódva.

2014. jún. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jol megvan huzva Erőkar? Hogy néz ki?
2014. jún. 8. 21:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez tetszik: Hol az erőkar?
2014. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!