Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy működik, és milyen az...

Hogy működik, és milyen az agyváltó?

Figyelt kérdés

Csepel Royal 3*2012 biciklit akarok venni.Nem akarom nyúzni,csak gurulgatni vele meg melóba járni napi 15km kb.

viszont nem tudom,fogom e bírni az örök hajtást, a flip-flop on már gondolkoztam megoldásképp,hiszen azt még sem kell állandóan tekerni..

Az agyváltóról viszont nem tudok semmit,egyáltalán be lehet építeni ebbe a biciklibe?és hogy működik?max egy 20ast szánnék rá.

köszi előre is l/21



2014. jún. 8. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
természetesen be lehet, vannak is olyan gagyibb agyváltók, amiket egy 20asból megúszol de az igazán komoly agyváltók ára ott kezdődik, amiből más átlag felhasználó biciklit is vesz:) sőt létezik örök hajtós agyváltó is, direkt perverzeknek...
2014. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi

néztem shimano-t 22000ért

de ott azt irják h szerelék, és lánckerék nélkül, ez gondolom azt jelenti h csak maga az agy és a többit nekem kell összeguberálni hozzá?

hol tudom megnézni,hogy ehhez a fajtához mi illik?

2014. jún. 8. 16:50
 3/5 A kérdező kommentje:

[link]

ez volt az

2014. jún. 8. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
igazából, ezt így fejből nem tudom, és az agyváltókhoz annyira nagyon nem értek, de szerintem jobb lenne, bemenned egy szaküzletbe, és ott biztosan tudnak benne segíteni, másnem, ha nem tudod hová menj, tesztbike- on nézd meg a hozzád közel eső bringaboltokról írt véleményeket.
2014. jún. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dreigang ***** válasza:
Egy biztos, hogy szerelék nélkül nem érdemes venni sehol, mert összehalászni hozzá nehéz és/vagy drága lesz. Méretileg a villa-sarutávolság a leglényegesebb adat (O.L.D.), és persze - ha meglévő felnihez veszed - a küllő-lyukszám. A képen szereplőnél meglévő tárcsafék felfogatás sem kell mindenhová, valamint a szabadonfutó-felnifékes és a kontrás a nagy vízválasztó.
2014. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!