Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Egy éves a kisfiam, és szeretn...

_Évike kérdése:

Egy éves a kisfiam, és szeretnék vele bringázni esténként pár kört a városban! Szerintetek milyen bringát érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
50ezer forintot szánnék a bringára, ennél többet azért nem szeretnék, mert nem komolyak a terveim, nem szeretnék több 10 km-t bringázni, csak a boltba elmenni. Szóval városi bringázás! Tudnátok ajánlani nekem márkákat? Jöhet kicsit drágább is, használtat is megvennék. A Csepel Budapest bringáját néztem, de olvastam róla jókat és rosszakat is. De lehet amire nekem kellene igazából elég lenne. Szóval szerintetek? Köszi.

2014. jún. 10. 14:46
 1/3 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire vagy jó kondiban, szerintem ami fontos egy ilyen bringán, hogy alu vázas legyen. Jóval könnyebb, és ha a fiadat is vinni akarod rajta, nagyon megkönnyíti a helyzetet. Egyébként majdnem mindegy, nekem egy ősrégi velolux márkájú cangám van, amit még édesanyám vett 16 évesen (lassan ő 50...), és tökéletes. A féke már cserére szorul, de végigcsinált rengeteg biciklitúrát anyukámmal is, aztán kettőnkkel, aztán később velem. A Decathlonban érdemes körülnézni, meg bringás oldalakon. Amire még figyelj, hogy legyen csomagtartója (arra lehet gyerekülést szerelni), meg aszfalt gumijai, lehetőleg jó, mondjuk continental vagy michelin. Ha használtat veszel, a szerelvényeire figyelj.


Az, hogy mennyire professzionális a bicikli, ilyen kis távokra majdnem mindegy. Legyen jó féke, meg jó világítást kell rá venni, klassz váltót. A fontos inkább, hogy egy komoly biciklis ülés vegyél a gyereknek, hogy ha véletlen nektek megy valaki, ne eshessen baja.

2014. jún. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most 10 kiló a kisfiam... megdobja a teher cipelését :D köszi a választ...

ezt néztem ki... de akkor ennek a váza nem jó, mert acél...???

[link]

2014. jún. 10. 16:28
 3/3 anonim ***** válasza:

50ezerért nem fogsz aluvázas bringát kapni. ez a belépő árkategória. ezért acélváz jár, és a legalapabb fékek, váltó. Ezért olvashatsz róla jókat, meg rosszakat is. mer a minőségen spóroltak, hogy olcsón megvehesd.


ráadásul számolj hozzá a kezdeti költségekhez egy gyermekülést, rögzítéssel az is lesz még 20ezer.

2014. jún. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!