Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Leolvasható, látható GPS...

Leolvasható, látható GPS útvonal/térkép mely órákban van? Vannak már a Casio-nak ilyen karórái?

Figyelt kérdés

A Suuntonak, Garminnak már vannak ilyen órái (vagy tévednék?).


A Casio-nak van-e?


Ezek közül melyik karc- és ütésálló?



2014. jún. 12. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem minden okos órához lehet ilyesmi aplikációt szerezni.
2014. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem okos órát szeretnék, hanem kimondottan sport órát. Az okos órák igen törékenyek és valami eszméletlen rondák.
2014. jún. 12. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy sima órában biztos nincsen térkép, tehát okos órát keresel, ezen belül sportost, karc- és ütésállót.
2014. jún. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Akkor viszont nem értem mire lehet használni pl. egy Casio Aviatort? Azon kívül, hogy időt mutat, és feltehetően nem törik.


Biztos jó valamire, amiért 170K körül van az ára. De nem jobb akkor már egy sportóra? Melynek kerekezéskor begyűjtött adatait bizonyos modellek esetén számítógépen tudsz kielemezni?


A GPS-t kizárólag azért szerettem volna egy ilyen karcálló órában tudni, mert külön venni egy drága Garmin 705-öst, mely az első esésnél szilánkosra törik (plusz még egy órát is)?

2014. jún. 12. 19:20
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Vegyél egy olcso Dakotát vagy eTrexet a keróra. Meg eg sima órát...
2014. jún. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy Samsung Galaxy S volt szilikontokban felszerelve a bringára, karc nélkül túlélt pár esést :) Hidd el, nehéz ezeket a vackokat összetörni. Ha meg olyan szerencsétlenül esel, akkor a méregdrága órád is törhet. Találd ki, melyiket olcsóbb javíttatni... egyébként is egyszerűbb menet közben a nagyobb, feléd forduló kijelzőt olvasni, mint a csuklódon található picit.


A Casio Aviator viszont bizony pont csak annyit tud. De azt (remélhetőleg) jól :)

2014. jún. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!