Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A képen látható összteleszkópo...

A képen látható összteleszkópos biciklivel lehet trükközni? és ha igen milyet lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok


itt a biciklirõl link: [link]


ezzel a bicajjal szabad trükközni egyáltalan?vagy felejtõs a hatsó teleszkóp miatt?50kg vagyok. Ha lehet vele milyen trükköket?


Válaszokat köszönöm.



#bicikli #trükk #MTB #oszteleszkop
2014. máj. 11. 08:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
ez egy csicskabájk
2014. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kerdes hogy mit gondolsz a biciklirol.
2014. máj. 11. 09:45
 3/23 FIVESTAR válasza:

A sok sza,rtol ami rajta van...ketlem:DD

minek ra ennyi minden? Sarvedo meg mittudom en milyen csengo...

amugy is, lehet hogy tudnal vele, de ez egy TESCOS fos, mar bocsi:DD szet hullik alattad xd

2014. máj. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem ez hulyeseg h minden tescos auchanos biccikli szar. Nem ok gyartjak. Ok megveszik a gyartoktol es eladjak. Csak a sok hulye tescos auchanos raktarban dolgozo hulye csak hip hop osszerakja a bicat es kesz. Igy johogy osszeesik alattunk. En ha veszek biciklit bicaj boltva tesco auchan en otthon meghuzom a csavarokat beolajozom meg minden amit nem csinalnak meg a raktarosok. (sorry a karomkodasert)
2014. máj. 11. 10:27
 5/23 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez hulyeseg h minden tescos auchanos biccikli szar."


Te is "nagyon értesz" a biciklikhez látom. Azok mind hulladékok. PONT. Nincs miről beszélni. Aki ért hozzá az tudja, aki meg nem az van olyan hülye, hogy megveszi.

Én erre a tákolmányra rá sem mernék ülni.


De te vegyél csak egy ilyen sza rt. Kb ugrasz vele 1x, mert 1x lehet.


[link]

2014. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Na elolvastam a linket amit kuldtel. Egyet is ertek vele,DE az en igy mond ugrok szot ne ugy ertsd h fu 50meter magasbol le ugrok mert tuti h torik a kerek vagy a vaz. En ilyen kissebb ugratasokra hasznalnam max 50cm ugras foldrol. Azt szerintem vigan birja az en 50kg mal.
2014. máj. 11. 11:39
 7/23 anonim ***** válasza:

"Azt szerintem vigan birja az en 50kg mal."


TE nagyon naív vagy és buta a biciklikhez, de majd rájössz.

2014. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A remeny hal meg utoljara. :) remelem nem fogok ra jonni.
2014. máj. 11. 11:58
 9/23 anonim ***** válasza:
sztem max egy kerekezés nekem ILYESMI bicóm van csak schwinn csepel fully ranger alu átalakítva duplafalu felnik tárcsafék elöl hátul 160mm-es tárcsa új agyak egy új első teleszkóp kormányszár és kormánycsapágy és nekem bírja már az olyan kb 120-140 cm-es ugrásokat is (nagyobbat nem próbáltam még) amíg nem alakítottam át (amilyen alapból volt) egy kicsit deformálófott a felni az első teleszkópnak baja nem lett nagyon csak egyszer rosszul érkeztem földre és eltört de 50 cm-et alapból bírta talán 70 is de azért a csepel más váz (alu) volt a többit nem tudom de azzal az acélvázzal vigyáz meg az egykerekezés tuti menni fog de az kb 14 kg min asszem az a bicó úgyhogy nagyon tedd hátra a súlypontod és ERŐBŐL rántsd fel de ne annyira hogy hátraborulj ha nagyon dől hátra ugorj le róla ne borulj vele mert akkor hanyatt esel
2014. máj. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Kérlek írd majd meg hogy mennyi idő alatt hullott szét alattad ez a vacak.
2014. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!