Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyiket válasszam?

Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik kerékpárt válasszam? Árban nincs nagy különbség, úgyhogy kérlek indokoljátok melyik miért jobb. :)

Tehát CAPRIOLO ECLIPSE vagy SCOUT DISCOVERY???

Capriolo: [link]


Scout: [link]



2014. jún. 12. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz link...
2014. jún. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinézetre a scout, de nem tudni semmit a felszereltségről.
2014. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Eva2266 válasza:

Sziasztok,


én fél éve használok Scout Discoveryt jófogáson vettem. Most 8. lettem vele amatőr versenyen. A felszereltsége alap de edzéshez kiváló, igaz én már tuningoltam rajta azóta. Az eclipse nehéz acél vázas valami gagyi krypton cuccokkal, a scouton meg egész jó márkás alkatrészek vannak és ami fontos hogy ALU vázas és szuperkönnyű a másikhoz képest!


Akár fotót is küldök a mostani tuningolt verseny gépemről imádom, és nagyon örülök hogy ilyen alacsony áron vehettem meg és kezdhettem el országútizni.

2015. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Eva2266 válasza:

Ja meg most nézem hogy a scout discovery pro verziója 100 körül van, Claris váltószettel, most azon gondolkodom, hogy beruházom egyre és eladom az alap verziómat.


Amugy a Capriolo alu fékkarváltós modellje vagy 130 ezer ft és minőségben ugyanaz mint a scout- alu vázas, szóval messze veri a Scout az összes bicajt jelenleg.

2015. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!