Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen, mekkora biciklit...

Milyen, mekkora biciklit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Igazából egy dirt -öt szeretnék, 190 cm vagyok. Most kezdenék el komolyabban bicózni. Erre gondoltam, de félek hogy kicsi lenne. [link]

Ennél többet nagyon nem tudnék költeni rá, és igazából azt sem tudom milyen szempontok alapján kellene választanom. Hát ez jól néz ki, meg szerintem összeszerelésileg is egészen jó, ezért ezt választottam az oldalon a sok közül. Küldhettek máshonnét is linket. Eddig Mountain Bike om volt, csak szegény már régi, és gondoltam kipróbálom a Dirt -öt (persze mint sportot is). Még azt szeretném, hogy milyen fajta sisakot ajánlotok hozzá? Az is fontos lenne, hiszen jó lenne nem ott maradni :D


2014. jún. 20. 12:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!