Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Megbízható bicikli 60-70 ezer...

Megbízható bicikli 60-70 ezer környékén?

Figyelt kérdés
leginkább elsőteleszkópos aluvázas mtb érdekel,használtan nézegettem Magellan Hydra-t,70 körül (egyszer már volt egy hydram,amit egy rokontól kaptam,de akkor még jóval fiatalabb gyerek voltam,és a család pénzügyi helyzete miatt meg kellett tőle válni),nagyon bízom abban a bicikliben,akkoriban 2 év után szinte minden karbantartás nélkül olyan állapotban volt,mint egy új bicikli,amit még néztem újan,az a Neuzer Mistral 30,bár olvastam sok oldalon,hogy ennek azért vannak olyan kisebb hibái,ami miatt kell rá költeni,de ahogy számolgattam ez is 70 körül jön ki végösszegben,szerintetek mit érdemes vennem?
2014. jún. 22. 11:28
 1/2 A kérdező kommentje:
azt elfeljtettem,hogy városba kéne mászkálni,hétvégénte esetenként 10-20km-es kisebb "túrákra" a város körül
2014. jún. 22. 11:29
 2/2 anonim válasza:

Attól függ mit értesz a megbízható alatt :D mert a kereke mindegyiknek ki fog lyukadni ha olyanba mész bele. De ha erős, kényelmes kerékpárt szeretnél akkor tényleg valami márkásat nézz és ne feltétlenül újonnan. Vannak 3x jobb bicók is a neten 3x olcsóbban mint üzletben :D csak ki kell fogni. Nekem ilyenem van ---> [link]

Nagyon jól összerakott gép :D ha valamit cseréltem benne akkor csak is kereket és a tengelyt. Mivel sokat járok vele erdőbe, ugratgatok és néhe kicsit megkínzom. De városi célra, hobbira és túrázásra 2-3 évig nem lesz rá panaszod.

2014. jún. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!