Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért gáz 4 peg egy BMX-en és...

Miért gáz 4 peg egy BMX-en és miért nem " divat " már a rotoros?

Figyelt kérdés

Unatkoztam, olvasgattam.

Egyik helyen azt láttam, hogy gáz a 4 kilépő. :D

( Nekem pl szükségem van mind a 4-re )

A másik, hogy hanyagolandó a rotoros bicó.

( Ezt meg abszolút nem értem. )


Konkrét kérdésem nincs, csak hátha akad hozzászólás.

( Aki kötekedni jár ide, mehet tovább. )



2014. jún. 26. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem pl rotoros bicom van,haveromnak meg valahogy el van vezetve a kábel nem figyeltem,hogy hogyan van megoldva mert nem nagyon érdekel :D


nem gáz a 4 kilépő ha flatlandes vagy.. meg amúgyse ha tudod használni őket van aki csak jobb oldalra rak mert az jobban megy neki van aki bal oldalra mert ott megy jobban.. ez olyan kb,hogy ha jobb kezes vagy természetesen azt használod jobban és az az erősebb,a másik kategória meg az a fajta aki xy nak látta,hogy csak 1 oldalt van és ő is úgy csinálja mert olyan a másiknak és mert az a menő

2014. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Krydon válasza:
Cink a 4 kilépős bicó. És a rotor is ,,,, ennyi .... :)
2014. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindkettő elég marhaságnak tűnik, ezért lettem volna kíváncsi, hogy ezt mire alapozza bárki is...
2014. jún. 27. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
mert most nem divat,ennyi.
2014. jún. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Amúgy ki divatbmx-esek vagytok? A G*cit divat vagy nem divat... a 4 Peg általában Flatland - Streethez kell, vagyis tanácsosabb. Ki így ki úgy... a 2 Peg a parkosoknak van... Rotor meg megint ugyanez... Parkosoknak must have, flatland - street - dirt, nem szükséges, sőőőt, inkább nem ajánlott...
2014. júl. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én pl sz@rok a divatra, csak érdekelt, hogy miért írnak ilyeneket. Nyilván normális ( nem divatozó ) ember, azt használja, amire szüksége van.
2014. júl. 4. 17:07
 7/8 anonim válasza:
Hát ha parkozol, akkor 2 peg, gyro (rotor) az ilyen must have. Ha nincs Gyro hátráltat, ha meg 4 peged van az is :)
2014. júl. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4 peg mért lenne gáz? ha ki tudod használni egyáltalán nem az
2014. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!