Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Miért jobb a kerékpáros...

Miért jobb a kerékpáros oldaltáska (pl. bagaboo típusú táska) mint a sima hátizsák?

Figyelt kérdés
Sok kerékpároson látom ezt a fajta táskát, oldaltáska, de mégis tökig be van húzva a vállpántja, így gyakorlatilag a nyakuknál van az egész... Mi értelme van akkor? A hátizsáknál jobb ez? Vagy csak szokás kérdése? Divatból hordják?

2013. dec. 11. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:

futárszempontból azért jobb, mert kisebb, és a megrendelők nem tömik tele minden szarral, ráadásul nem kell levenned, ha ki akarsz belőle venni valamit. Pl én a lakatot is bele teszem kulccsal, és igy sokkal gyorsabb lakatolni.


Ezek tök apróságok, de ha utánaszámolsz, heti, havi szinten egy csomó időt megspórolsz.

2013. dec. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 11. 23:57
 3/5 anonim ***** válasza:

huuu.....apam te se voltal meg futar...:D

a megrendelo pont les.z.a.r.ja hogy mekkora a taskad es hogy hogy viszed el a kuldemenyet..:D

egyebkent igazabol divat

sokkal paraktikusabb a futarzsak, mint amit a hajtipajti hasznal..anno nalunk is aki tehette inkabb beszerzet hasonlot a ceges bagaboo helyet..

ha jol megnezed 10xtobb bagaboo tatyot latsz egy bkv megalloban mint bringasokon..es nem csak most..:D

2013. dec. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dreigang ***** válasza:
Miért? Jobb?
2013. dec. 13. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Besz0ptad, mert az voltam.


egyszer, egy kb 40 fokos nyári napon az egyik pesti jegyiodába küldtek. a cucc kb 40 kilós jegypapír tömb volt.


Boci szemekkel mondtam a csajoknak, hogy sajna nem fér be. De beszólok a diszpécsernek. ki is küldték a spanomat, a hagyományos zsákkal... :D anyázott rendesen, én meg csak röhögtem... Ráadásul a szerencsétlennek bejött még egy sürgős fuvar, és cipelte a dögnehéz zsákot vagy egy órán át, az év legmelegebb napján. mindezt kb 250 forintért.

2013. dec. 13. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!