Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Annak mi értelme, hogy egyesek...

Annak mi értelme, hogy egyesek mountain bike biciklire városi gumit tesznek?

Figyelt kérdés
Mintha városi biciklire vagy országútira terepgumit raknék
2014. jún. 29. 12:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az az értelme, hogy amikor év közben az alföldön járkálok vele aszfalt úton, és csak nyáron megyek a hegyekbe, akkor miért is koptassam a terep gumit, meg miért is lassítsam vele magam? Szerinte tök normális dolog. Persze nem a legkomolyabb montira kell gondolni, de ember ilyennel már tényleg nem is nagyon járkál városban.
2014. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem*
2014. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amík nem volt pénzem outira, én is így használtam a 10 éves montimat. Kicsi is volt már, de kormány le, nyereg fel, és sokkal jobban lehetett vele repeszteni aszfalton.
2014. jún. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy nyugodtabban odaverem 30-cal olyan úton, amit az outis inkább kikerül :) A teleszkóp meg a vastag gumi jobban bírja a kátyúkat. Vagy pl. van, hogy földúton rövidítek munkába menet, és ott is előfordul olyan hepehupás, vagy épp sáros rész, amibe nem szívesen mennék virsligumival, de egy ballonos városi jól bírja.
2014. jún. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!