Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van egy régi Csaba Camping...

Van egy régi Csaba Camping kerékpárom. Hogyan tisztítsam meg, újítsam fel kicsit? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Minden eredeti rajta.

Vannak a sárhányók és láncvédő, ha jól tudom az krómozott. A külsején csak épphogy rozsdapöttyös de a gumi és lánc felőli oldalon már kicsit komolyabb felületi rozsda van.

Mivel tudnám letisztítani, kezelni?

A kerékpárváz egy két helyen kopott és enyhén rozsdás, ezeket a felületeket szeretném letisztítani, majd valami színtelen rozsda védő lakkal lekenni. Mivel lenne érdemes és hogyan? Nem szeretném újrafényezni a vázat, megakarom hagyni ezt a régi ütött kopott stílust.

Valamint olajos, alkatrészeket mivel tisztítsak?



2014. júl. 7. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
azt a krómos részt ami olyan van erre valami krém azt hiszem vagy nem krém hanem olyasmi egy ronggyal ami olyan "krémes" át kell törölgetni. Váz ahol rozsdás csiszoló papír de szerintem szedd szét és a vázat csiszold le meg minden és fesd le vagy csak azt a rész ahol rozsdás volt vagy valami. Olajos alkatrész mosószer szappanos víz rongy és át törölgeted. Remélem tudtam segíteni.
2014. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már szétszedtem darabokra.

De milyen átlátszó lakkal festhetnék a lecsiszolt felületekre? Meg milyen krém kell a krómos felületre?

2014. júl. 8. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen krém vagyis a nevét de ilyen autós boltban kérdezd meg krómos részre mi van ott lehet venni azt hiszem a festéket meg nem tudom mivel kellene
2014. júl. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!