Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hogy válhat valakiből magyaror...

Hogy válhat valakiből magyarországon pofi kerkékpáros?

Figyelt kérdés

2014. júl. 10. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
5-6 éves kortól kezdve masszív edzések során, nem kevés pénzzel megtámogatva. Ez mondjuk inkább egy Ny-Európaira inkább vonatkozik. M.o-n ennél valszeg még több dolog kell, szóval felejtős dolog szerintem:)
2014. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem felejtős és a profik közt van rengeteg olyan aki 25-30+ osan kezdte komolyan a sportot...

persze könnyebb lenne a válasz, ha tudnánk melyik kerékpáros szakágra gondolsz...

de ez nem hegedű, hogy 3 évesen kelljen kezdeni abszolút hallással és 6 újjal...

2014. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ujjal"" bocsánat
2014. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
országúti
2014. júl. 10. 21:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis gyerekkorban el kell mér kezdeni, mert 25-30 éves korban már nem fejlődik és alkalmazkodik úgy a szervezet, mint gyerekként.
2014. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mennyi idős vagy?

Amúgy az országúti az igazából állóképességi sport azt tényleg korán érdemes elkezdeni, mert az az igazi... de ha kisebb versenyeken indulhatsz bármikor, és ha van benned bármi plussz akár még szponzort is találhatsz... ott van pl Szőnyi Ferenc..

de pl downhill, dirt, bmx, egyéb mtb szakágak ezekben a bringa sportokban rengetegen 20 felett kezdenek

2014. júl. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Az extrém mtb-ben sok "öregember" van, mert kegyetlenül drága sport, megkíván egy 1,5M-es bringát, egy autót, amivel ki lehet vinni az Alpokba... Igen drága mulatság.

A XC-t én annyiból hasonlítanám az outihoz, hogy kb ugyanazok az elvárások vannak, csak ez könnyű/félnehéz terepen zajlik le. Abszolút állóképességi sport, nagyon korán el kell kezdeni, ha eredményes akarsz lenni benne.

2014. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok
2014. júl. 11. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!