Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklizés közben elzsibbad a...

Biciklizés közben elzsibbad a tenyerem?

Figyelt kérdés
Fél óra biciklizés után elkezd zsibbadni az egész kézfejem és a kormányt is alig tudom megfogni,de a lábamnál is ugyan ez a helyzet,az is elkezd zsibbadni,pontosabban a lábfejem.Vettem zselés bicikli kesztyűt hátha elmúlik de nem .

2014. júl. 11. 11:29
 1/7 anonim válasza:
mi a kérdés? egyébként nekem is zsibbad.
2014. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen (érts egy hosszabb szünet után) túl intenzíven biciklizem, akkor nekem is ez van. Milyen rendszeresen biciklizel, milyen intenzitással?
2014. júl. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Markolat milyen? Lehet hogy le kéne azt is cserélned egy jobb fajtára. Mármint tenyértámaszosra.
2014. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig nem bicikliztem sokat csak haverokkal pár km-t. Most kezdtem el tekerni majdnem minden nap, 30 km-t. Attól függ mennyi energiám van ,mindig más tempóban haladok,van ,hogy csak 18-al megyek van , hogy 30-al. Markolatra én is gondoltam mert csak egy vékony gumi van rajta.De milyen markolatot vegyek ? Igazából ilyen markolatra gondoltam ( [link] ) de ez nem fogy hülyén kinézni egy marokváltós biciklin ?. Sokan ilyet ajánlanak , mert ez kényelmes ( [link] ) valóban kényelmes ?
2014. júl. 11. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Először is a testbike-ról ne linkelj, mert kitilthatnak. Nem vicc velem megtörtént korábban.


Ha nem biciklizel rendszeresen, akkor normális, hogy a szervezeted nincs hozzászokva az intenzív használathoz. Ezért a fontos szervekhez irányítja ilyenkor a vért, ezért van a zsibbadás. Ha rendszeresen végzel intenzív testmozgást, akkor serken a vérkeringésed és nem fogsz zsibbadni.

Én is így vagyok ezzel. Amikor rendszeresen sokat biciklizem, akkor egy idő után minden rendben.

2014. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

a nyaki gerincszakasz problémájára utal az ilyesmi.

de lehet a rémesen rossz,természet ellenes tartás miatt is.

az alsótestnél ugyanez,csak a gerinc alsó szakaszán lévő probléma.

emelj a stucnin,és kezdj el gerinc tornázni.

2014. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 11. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!