Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen olajos tárcsaféket...

Milyen olajos tárcsaféket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Laza lejtőzéshez kéne. Eddig Hayes Nine volt. Tudom, csoda hogy eddig bírta, ma már múzeumi darab. Sajna manapság nem vagyok képbe, hogy mik vannak, mik a jók mostanság! Tnx

2014. júl. 11. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Bringámon Shimano M445-ös fékek vannak gyárilag.

Azt hiszem, Alivio szintű szérián kívüli szett, bolti ára 15k/fék. Könnyű/középnehéz terepen elég szokott lenni, lejtőknél is. Versenyen már nem volt a legjobb, de ez a szett nem is arra való. SLX meg egyelőre drága nekem (60k/két fék).

2014. júl. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi, megnézem! Üdv!
2014. júl. 13. 07:52
 3/9 anonim ***** válasza:

avid elixir 5.

engem mindig megállitott.

2014. júl. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnézem! Eddig: Hayes Stroker Trail, Shimano M445, AVID BB7, avid elixir 5! Jöhet még, de szívesen veszek véleményeket, tapasztalatokat sőt fikázásokat is!!! Köszi!!!
2014. júl. 16. 14:48
 5/9 A kérdező kommentje:
shimano slx?
2014. júl. 16. 19:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Átlag pórnépnek az SLX lehet talán a legjobb választás (felső középkategóriás). Afölött már nagyon drága, és érdemi teljesítményjavulás nincs, inkább a súlyra mennek rá az XT, XTR stb esetén.

Mint említettem, nekem is a "vágyálom", csak marha drága a két fék.

Amúgy a Deore se lehet rossz, barátibb az ára (20k/fék), azzal tuti nem lehet mellényúlni. Az egész Deore szint tökéletesen elegendő hobbysta/amatőr versenyzőknek.

2014. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

avid bb7 az bovdenes.

de az is megállit,és olcsobb is.

2014. júl. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi!!!
2014. júl. 17. 12:19
 9/9 A kérdező kommentje:
M445 lett.
2014. júl. 20. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!