Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit ajánlanátok,...

Milyen biciklit ajánlanátok, ami jónak mondható, és nem túl drága?

Figyelt kérdés

Akár webshopos linkkel együtt.


A környéki falvakon át a nagyobb városba, túraszerű biciklizésre kellene. Emellett a közeli tóhoz is ki szoktam menni, körbebiciklizni. (az utakon előfordulnak kátyúk, kisebb lyukak, foltozások.. a tó egyik fele horgászoknak van kialakítva, ott egyenletesebb a földút, a másik felén pedig erdőre járnak ki ifák, tehát rázósabb)


Milyen biciklit ajánlanátok?


Előre is köszönöm!

20L


2014. júl. 12. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az a nem túl drága?
2014. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából nem tudom, hogy milyen áron vannak a biciklik, tehát mondjuk egy középkategóriás árra gondolok. 50-60e ft, de nem tudom. amennyiért egy jónak mondható biciklit tudnék venni.
2014. júl. 13. 10:56
 3/4 anonim válasza:
Szerintem,ha ennyire változatos a terep,akkor montit érdemes venned,esetleg trekkinget.Vannak már 60 körül újonnan is,de ha használtan nézed,akkor komolyabbakat is ki lehet fogni ezen az áron,csak akkor érdemes egy szakavatottat is magaddal vinned,aki átnézi a bringát,nehogy vmi szutykot sózzanak rád.
2014. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FerencDávid válasza:

Érdemes használtat venni ennyiét (valami hozzáértő nem árt ha megnézi előtte)

Egy merevfarú (elől van teleszkópja) (mtb xc), 28as kerék hasznos ha van.

2018. dec. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!