Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Találtam itthon egy régi...

Csumigizma kérdése:

Találtam itthon egy régi Favorit biciklit. Szeretném használni viszont ahhoz fel kell újítani. Hogy lenne nagyobb értéke a kerékpárnak? Ha átépíteném fixivé, vagy ha restaurálnám?

Figyelt kérdés
A bico talan f8-as típusú, de nem találtam a neten elég infót, hogy pontosan megállapíthassam.

2014. júl. 30. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
ha használni szeretnéd akkor neked kell tudni hogy melyik lenne jó, meg akkor miért kell hogy értékes legyen?
2014. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha átèpíted fixivé, max valami debil veszi meg, akinek fogalma nincs miért nem jók az átépített fixik... egyèbként egy bicikli értékét az alkatrészei határozzák meg, de sok hasznot ne remélj töle, ha csak nem tudsz a nagykerben vásárolni, mindenkép többet költenél rá, mibt amit ér...
2014. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, ez tényleg röhej, ha neked kell használatra, nem mindegy, hogy"értékes" vagy nem? Javaslatom: ha "értékeset" akarsz: zsírozd le és tedd fel a padlásra és vedd elő 30 év múlva.
2014. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazábol csak abban nem voltam biztos hogy egy ilyen bicilkinek van-e akkora értéke, hogy ne érje meg szétszedni és újjá építeni.
2014. nov. 23. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!