Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyire megterhelő körbe...

Mennyire megterhelő körbe biciklizni a Balatont?

Figyelt kérdés
Évek óta nem bicajoztam, de baráti társaság elhívott. Nem tudom hogy be merjem-e vállalni. :/
2014. júl. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 1 nap alatt körbe rohanni!A feleségem harmadmagával (60-66-évesen ) már 1 hete kerekeznek (több helyen kis kitérővel több helyen is voltak) Gondolom Te jóval fiatalabb vagy! :D Bátran, vágj neki!
2014. júl. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem árt ha előtte bemelegítesz, de nem vészes. Kb. 30 éves koromban Győrből letekertem Várpalotán át a Balatoni kerékpárútra, megkerültem a Balatont, majd ismét fel Győrbe. Gumijavító készlet legyen nálad, valamint figyeljetek a kerékpárút közepén függőlegesen kiálló kb. 1 méteres vascsövekre, mert éjszaka nehéz észrevenni. De remélhetőleg az már nincs ott. Vagy lehet hogy több lett. :))
2014. júl. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, persze, nem egy nap alatt tennénk meg, és a többiek rutinosak, csak nekem lenne az első kerülés.
2014. júl. 30. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:
attól függ kinek... nekem 1 nap alatt kicsit fárasztó, 2 nap alatt semmi, de az ritka...
2014. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 nap alatt szerintem különösebb edzés nélkül simán letekerhető, nekem legalábbis nem jelentett gondot, mikor 130 kg voltam. Érdemes elmenni, nagyon jó buli szerintem.
2014. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én reggel 5 körül indultam Siófokon, és este 9 körül értem vissza. Nem volt különösebben megterhelő. Előtte 1 hónapot jártam bringával dolgozni bemelegítésnek (oda-vissza 12km). Fontos, hogy eleget egyél, igyál közben. Gyorsan felszívódó szénhidrátok kellenek gyakran, amik nem terhelik meg az emésztőrendszert. Én 4db konzerv kukoricát és 1 löncshúst vittem magammal. Végén Siófokon meg egy pizza.
2020. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!