Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpár márkákat...

Milyen kerékpár márkákat ajánlatok?

Figyelt kérdés

Bicikli vásárlást tervezek, de nem igazán vagyok otthon a témában. Az már tiszta, hogy olcsó sz*rt nem érdemes venni. :)

Elsősorban mountain bike félét keresek, és a kérdés az lenne, hogy milyen márkákat érdemes megnézni?

Semmi extra nem lenne a használatában, néha munkába eltekerni, és néha erdős részen biciklizni ahol van egy-két dimbes-dombos rész és kiépített, de nem túl jó aszfaltos út.


Előre is köszi a válaszokat!



2014. aug. 7. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen célokra kell, inkább cross-trekkinget néznék a helyedben. Márka teljesen mindegy, csak a vázra van más írva. 100k+ kategóriát nézz és nem lesz sok gond egyikkel sem.
2014. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi! Szétnézek ebben a kategóriában is.

Menyire kell nekem szerinted tárcsafék, hidraulikus fék, jobb féle teleszkóp és hasonlók?

Vagy teljesen felesleges lenne?

2014. aug. 7. 19:25
 3/16 anonim ***** válasza:
azért nem csak az a különbség ami a vázra van írva, nem véletlen, hogy van amelyik cég a vázra élethossz garanciát ad, és van, amelyik, csak 1-2 évet...
2014. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tehát milyen márkák közt keresgéljek? :)
2014. aug. 7. 19:44
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én ajánlom a Cannondale-t, bár nekem outim van, élethosszgarancia van a vázra.
2014. aug. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Amit még ajánlanék, az a Merida, a régebbi, 10 éves bringám ilyen és nagyon meg vagyok vele még most is elégedve.
2014. aug. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Diamondback, Rose, Cube, Trekk, Nopeus, Merida, Magellan, Btwin(az értelmesebbje), Cannondale, Specialized, Ktm, Kelly's, Bianchi, stb
2014. aug. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Caprine, Hauser-t is ajánlom!
2014. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nah én azokat nem. Ahogy csepelt sem
2014. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Caprine, Hauser? Nee. Van azokból egyáltalán ilyen drága kateg?


Ne vegyél továbbá csepel, koliken, és Hervis/Decathlon saját márkás szarokat sem.


Egyébként a Trek is élethosszgaranciás a vázaira.

2014. aug. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!