Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Gumicsere javaslatok? Részlete...

Gumicsere javaslatok? Részletek és további kérdések lent.

Figyelt kérdés

Defektes lett a hátsóm, és ahogy ma szereltem, azt vettem észre, hogy a külső gumi egy jó 5 centis szakaszon eléggé el van kopva. Teljesen elvékonyodott. Azt hiszem, ki kell cserélnem.


Elég a sérült gumit kicserélni, vagy jobb, ha mind a kettőt kicserélem?

Ha nem kapok ugyanilyet (ami valószínű) és különböző a külső gumi a két keréken az nagyon gáz?

Ez egy city-bike finoman bordázott, majdnem sima gumikkal. Városban, 90%-ban aszfalton használom. Jól megy, de ha vizes az út, eléggé tud csúszni. Milyen gumit vegyek, ha továbbra is alacsony gördülési ellenállást, de egy kicsivel nagyobb tapadást szeretnék?



2014. aug. 8. 13:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég csak azt cserélni, én valami hasonlót ajánlanék, minél kevesebb bordákkal. Nekem megér a kevesebb gördülési ellenállás annyival kevesebb tapadást, sokkal könnyebb tekerni.
2014. aug. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!