Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen régi országútit vegyek...

Milyen régi országútit vegyek ami jó alap építeni, fogadja a 622-es kerekeket, stb?

Figyelt kérdés
Egy Puch Clubman vázat tudnék most venni, nem tudom az jó döntés e.

2014. aug. 8. 23:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Asszem pont olyanom volt. Két évig bírta, először a hajtomuhaz fölött tort el a vaz (úgy mentem vele 20 km-t, laza volt), aztán a villája is kifáradt és eltört. De én olyan stílusban bringaztam, amit egy DH bringa se bírna sokáig :D nem vittem túlzásba a kátyúk kerulgeteset. Meg egy idő után egysebessegesre alakítottam szerencsétlen outit, így az emelkedőkön sokkal nagyobb terhelés érte azt a részt is, ami végül eltört.

Szóval ha normálisan használtam volna, valószínűleg most is meglenne (de azóta atalltam a szerkezeti acélból, saját kezűleg épített vazakra. A mostaninak 5/4"-es cső a villája, duplavallas. Na ez soha nem törik el).

Egyébként jó volt, nekem nem volt vele bajom, igaz én nem vagyok túl igényes a gépre.

Használtam KTM-et is, az is hasonló eresztés.

2014. aug. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
régi vacak semmiképpen nem jó alap építeni. építeni eleve drága mulatság, jóval drágábban fogsz kijönni, mintha komplett bringát vennél... de ha már építeni akarsz, akkor ne a váznál kezd a spórolást...
2014. aug. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszaitokat.
2014. aug. 12. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!