Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A kerékpáros esőkabátok...

A kerékpáros esőkabátok velejárója hogy ronggyá izzadom magam bennük?

Figyelt kérdés

Bélés nélküli eső és széldzseki


ez:

[link]


Leírása szerint:

 Hónaljban szellőzőnyílásokkal a verejtékezés csökkentésére sportolás közben


Ez nem tudom így van-e más termékkel ?

Ősszel, akár télen elmegyek benne, és mintha lezuhanyoztam volna, úgy veszem le magamról.

Aztán meg izzadtan 10 fok alatt kész a megfázás.


2014. aug. 13. 11:57
 1/7 anonim válasza:
régóta kerékpározol?Csak azért kérdem,mert eleinte én is elkövettem,a túlöltözést.Lehet,csak egy réteggel kevesebb ruha kéne.Vagy lassabb, nem olyan hajtós tempó.de egyébként nem látom,milyen anyagból van..."esetenkénti kerékpározáshoz....anyaga vízálló" Lehet, valami gagyi nylon:)
2014. aug. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én sport jelleggel megyek

a hajtós tempó alap úgy hajtom magam ahogy bírom

ezért csinálom


Vagy lassabb, nem olyan hajtós tempó

2014. aug. 13. 12:22
 3/7 anonim ***** válasza:

minek az esőkabát 40 fokban?

télen meg rétegesen kell öltözködni sportolás közben, és ha izzadsz sem veszel le semmit, és nem is állsz meg, ellenkező esetben magadra vess

2014. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
senki nem mondta hogy MOST használom. utoljára tavaly ősszel volt rajtam amikor reggelente már fagyok is voltak
2014. aug. 14. 09:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nagyon is jól ismerem ezt a kabátot. (decathlonban dolgozom) A helyzet az, hogy ez a kabát nem engedi át a vizet és a levegőt- mármint kifele. Ez egy teljesen alap esőkabát bicajozáshoz, ezért a pénzért sajnos ne is számíts többre! Amúgy leírták, hogy csökkenti a verejtékezést. Azonban bárhogy is nézzük, aktív sportolás közben is izzad az ember, ha magadra veszed az esőkabit, akkor hiába a szellőzőnyílás be fog fülledni a tested és folyik rólad a víz.

Léteznek olyan esőkabátok, amelyek hatékonyabban vezetik el a vizet, sőt sokkal jobban szellőznek, de nem 5000 forintért...

Amúgy én egy Quechua esőkabátot használok és én tudom is, hogy ha felhúzom folyni fog a hátamról a víz. hm. Ez van. Rossz időben amúgy is csak a pontból megyek b pontig, nem állok meg, nem pihenek így nem éri huzat a hátamat. Mást nem tudok tenni én sem.

2014. aug. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

kérdésem: és mi a helyzet a 3x ennyibe kerülő esőkabátokkal?

mert én megveszem 3x ennyiért is akár, HA nem izzadok ronggyá benne

de nem akarok úgy járni mint a téli cipővel amit azért vettem 40-ért hogy ne fagyjon szét a lábam (mint a nyári cipő + téli kamásli kombóban...) és tessék: ugyanúgy szétfagy a lábam benne.

2014. aug. 30. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:

a 3x os árral közelítezs jó felé,de inkább 30körül nézelődj.

itt sajna játszik az,hogy gyártók is rendelik (liszenszelik)az anyagot és ezért nekik is drága,abból csinálják a mégdrágább kabátot.

2014. nov. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!