Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van valamilyen tömegnövelő...

Gabriellax1x2 kérdése:

Van valamilyen tömegnövelő ami kerékpározáshoz jó?

Figyelt kérdés

52 kg és 170 cm vagyok.ektomorf alkat. biciklizni szeretnék minden nap min 15 km-t(kezdetnek) Attól tartok hogy a kerékpározás miatt tovább fogynék.

Gondolkodom tömegnövelő bevetésén...Szerintetek?



2014. júl. 24. 19:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tejsavóproteint és ahhoz tegyél zablisztet. Ez pl egy jó "tömegnövelő". De ha többet ennél szilárd kajából az is megfelelne.
2014. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem vegyél csak fehérjét, a tömegnövelők többségében kreatin van ami nem túl jó a biciklizéshez.
2014. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű egyél sokat húst
2014. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
meg mindent :D
2014. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15km biciklivel az lótúró
2014. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.utolsó kommentelo meg tehet egy szivesseget.
2014. júl. 25. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok...

15km az biciklivel semmi, egy totál átlagos nagypapi tempóban 40-45perc tekerés, de tényleg nagyon kényelmes tempóban... ilyen tempóban pedig jóformán fel sem tűnik a szervezetednek, hogy mozogsz... ha meg beleadsz apait anyait, akkor még egy pár hete aktívan bringázó is letolja 25-30perc alatt (persze megfelelő kerékpárral)

a tömegnövelő megtévesztő neve ellenére nem arra való, hogy tömeget növelj vele, hanem, hogy edzés után gyors felszívódású anyagokból utánatöltsd a szervezetedet szénhidráttal és fehérjével(elsődlegesen)...

Igaz, ha két pofára tömöd magadba, akkor hízni fogsz, de az esetleges cukorbetegséged kialakulásának esélyét is egy jelentős lapáttal megtoldod...

Táplálkozz megfelelően, és akkor nem fogsz fogyni...

Egyébként pedig minden nap nem edzünk, egyrészt ártalmas, másrészt úgy ki lehet benne égni, hogy többet az életben nem ülsz bringára

(nem vagyok kíváncsi az "én 30 éve minden nap bringázom" fanatikusok hozzászólásaira, a többség nem ilyen.)


Egyébként én napi 2*11km-t tekerek mégis 90kg vagyok és husi, mert "rendesen" eszem és mert 10-15 km az SEMMI

2014. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

tehát 15 km az semmi ...rendben, végülis 1000 ft is csak 1000 ft.kinek mi a sok,kinek mi a kevés.

Köszönöm h megtiszteltél a válaszoddal :D

2014. júl. 25. 21:21
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ha autót akarsz venni akkor 1000 ftaz semmi,De ha túrostaskat... 15km lehet sok is meg keves... Ha uszni akarsz akkor sok, ha kerékpározni, akkor semmi...
2014. júl. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ausztriában,az Alpokban 12 km-t 2 óra 15 perc alatt tettünk meg...És ez egy elég jó teljesitménynek számit.Nem akarok vitázni,csak biza lehet 15 km bicajozás is valami....
2014. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!