Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen hidrós tárcsaféket...

Milyen hidrós tárcsaféket vennétek 30. 000-es keretből? Első + hátsó együtt

Figyelt kérdés

Konkrét típus érdekel. Kb két gyártó jöhet szóba, Shimano és Tektro, de ha van egyéb ötlet, rajta.

Nem montira kell hanem trekkingre, nem kell az atombrutál fékerő, de a nyikorgásra allergiás vagyok.


2014. aug. 20. 14:38
 1/8 savanyújóska ***** válasza:
Shimano M385, az kb, a leolcsóbb, de trekkingre, két 160-as tárcsával teljesen jó.
2014. aug. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és ha azt mondanám hogy ne a legolcsóbbat, és mehet följebb a keret vmivel?
2014. aug. 20. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Shimano BR-M445 fék (első+hátsó) kijön 30k-ból, ha már megvan a többi alkatrész a fékhez (féktárcsa, kerékagyak, adapterek).
2014. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egyébként tényleg csak kettő "valamirevaló" gyártó van ezen a téren?

Shimano, Tektro más nincs?

Tudom még van X más gyártó de mégis, a nagy márkák gépein más nincs. Merida, Cube, KTM, Trek stb-ezeken nem látni csak ezt a kettőt.

2014. aug. 20. 15:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Avid van még (Sram-csoport), ami normális termékeket gyárt, de azokról nem tudok nyilatkozni, nincs velük semmi tapasztalatom, sosem volt Sram alkatrészem.
2014. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:
Hayes, Magura... ezek már kutyaütő gyártók lennének?
2014. aug. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
vagy kutyaütők vagy csak nincs elég lobbijuk a nagy kerékpárgyártókhoz bekerülni beszállítónak
2014. aug. 21. 10:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kutyaütők, azok is "szintben" vannak. Nekem eszembe sem jutottak, de való igaz, azok a gyártók is játszanak.
2014. aug. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!